indywidualne2

Kursy indywidualne

Zajęcia dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Stworzony jest dla każdego, komu zależy na efektywnym rozwijaniu umiejętności językowych i spersonalizowanym trybie nauki. Nauka języka obcego w najbardziej skutecznej formie.

Gwarancja sukcesu W naszej szkole, z dojazdem lektora, lub przez Internet.

ind4
Indywidualizacja na najwyższym poziomie

Każdy element kursu, począwszy od jego celów a skończywszy na konkretnych ćwiczeniach opracowany jest na podstawie wiedzy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach oraz planach związanych z nauką. Dzięki gruntownej analizie tych aspektów, nauka języka obcego staje się skuteczna i szybko prowadzi do postępów.

ind5
Efektywność i współpraca

Dzięki stosowaniu spersonalizowanych metod i materiałów, uczysz się bardziej efektywnie. Podczas trwania kursu lektor na bieżąco konsultuje z Tobą zakres i cele szkolenia, tak by w pełni odpowiadały potrzebom słuchaczy.

ind7
Dowolność miejsca i czasu zajęć

Uczymy tam, gdzie chcesz i jak często chcesz. Wybierasz miejsce i godzinę, a nasz lektor przyjeżdża do Ciebie, aby przekazać Ci niezbędną porcję wiedzy.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi lektorami.

W zależności od potrzeb danego szkolenia, lektorów do projektu
wybieramy posługując się naszym systemem Teacher Database Manager.

Stawiamy na komunikację

Mówisz przez ponad 60% czasu zajęć, angażując się w budowanie dialogów, wyrażanie opinii i branie udziału w dyskusjach na ciekawe tematy.

Określamy jasne cele

Na początku każdej lekcji stawiamy klarowne cele, trzymamy rękę na pulsie podczas ich realizacji, a na końcu zajęć podsumowujemy je, dzięki czemu zawsze wiesz jaki zrobiłeś postęp.

Wykorzystujemy technologie

Tworzymy unikalne programy łączące tradycję z nowoczesnością: najlepsze podręczniki z nowatorskimi aplikacjami, np. Fiszkoteką – aplikacją mobilną do zapamiętywania słówek.

Stosujemy technikę "storytelling"

Ćwiczymy płynność oraz poprawność mówienia poprzez aktywne włączanie kursantów w opowiadanie historii. Angażując emocje, uczysz się efektywniej.

Testujemy i mierzymy postępy

Zależy nam na tym, byś świadomie rozwijał swoją wiedzę. Cel ten osiągamy poprzez systematyczny pomiar przyrostu wiedzy. Ty obserwujesz wzrost własnych kompetencji, a my definiujemy kolejne etapy rozwoju językowego.

Dostarczamy nową wiedzę oraz element zabawy

Każde zajęcia to nowa dawka wiedzy i umiejętności – widzisz, że podnosisz swój poziom. Nasze kursy zawierają także element gry lub zabawy – atmosfera zajęć jest przyjemna, a Ty uczysz się bez stresu.

Diagnoza kompetencyjna
ETAP 1
 • Test pisemny oraz ustny
 • Konsultacja z metodykiem
 • Diagnoza stylu uczenia się
 • Dobór odpowiedniego kursu/grupy
Nauczanie
ETAP 2
 • Komunikacja – 60% mówienia na lekcjach
 • Klarowne cele i ich realizacja
 • Korzystanie z pomocy audio-wizualnych
 • Przyjazna atmosfera
 • Warsztaty językowe, ciekawe eventy
Kontrola przyrostu wiedzy
ETAP 3
 • Regularne raporty i opinia lektora
 • Mini testy
 • Testy śródsemestralne (pisemne i ustne)
 • Testy końcowe (pisemne i ustne)
 • Certyfikaty ukończenia kursu

Korzyści

Komunikacja

Nabierasz pewności i swobody w prowadzeniu codziennych rozmów w języku obcym. Szybko przełamujesz barierę językową poprzez intensywne zaangażowanie w komunikację.

Słownictwo

Komunikujesz się poprawnie dzięki poznaniu i praktycznemu wykorzystaniu różnorodnych słów, zwrotów, a także struktur gramatycznych.

Praktyka

Efektywnie wykorzystujesz umiejętności i wiedzę zdobytą podczas kursu w swojej pracy i w życiu codziennym, dzięki zastosowaniu ćwiczeń odzwierciedlających sytuacje zawodowe i osobiste.

Oferta

Kurs indywidualny adresowany jest do każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę, aby zrealizować plany życiowe: prywatne – związane z edukacją, wyjazdem do innego kraju, porozumiewaniem się ze znajomymi obcokrajowcami; lub zawodowe – takie jak potrzeba awansu, zmiany pracy, czy zwiększenia wynagrodzenia.


 • Zajęcia odbywają się w naszej szkole (ul. Włodarzewska 55), z dojazdem lektora, lub przez Internet.
 • Zajęcia jeden, dwa lub więcej razy w tygodniu.
 • Liczba spotkań – do indywidualnego ustalenia.

Nauka języka

general square

Dzięki naszym kursom przełamujesz barierę komunikacyjną już w pierwszych miesiącach nauki. Mówiąc przez ponad 60% czasu zajęć, budujesz dialogi, odgrywasz scenki, prowadzisz dyskusje, angażujesz się w opowiadanie historii – dzięki czemu szybko podnosisz poziom umiejętności komunikacyjnych.

Z nami rozwijasz umiejętność swobodnego porozumiewania się w różnorodnych sytuacjach codziennych lub zawodowych. Mówisz poprawnie dzięki systematycznemu używaniu struktur gramatycznych oraz słownictwa w praktyce. Realizujesz swoje plany osobiste i zawodowe, dzięki podniesieniu umiejętności językowych.

FiszkotekaZawsze przy Tobie – wykorzystaj tracony czas.

Co to jest?

Fiszkoteka to aplikacja mobilna do zapamiętywania słówek, dzięki której kursanci szybko widzą efekty swojej nauki, a także oszczędzają czas ucząc się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Fiszkoteka ułatwia rozwój słownictwa, uczy poprawnej wymowy oraz zwiększa płynność wypowiedzi.

fiszkoteka
Jak to działa?

Lektor po zajęciach wprowadza słowa i wyrażenia z lekcji do Fiszkoteki, dzięki czemu kursanci mogą od razu powtarzać słownictwo, które pojawiło się podczas zajęć. W rezultacie łatwo i naturalnie zapamiętują słowa, a jednocześnie świetnie się bawią. Ponadto, aplikacja umożliwia śledzenie własnych postępów, a co za tym idzie, motywuje do dalszej nauki.

 

Ponad 35000 słuchaczy

 
 

Uczymy skutecznie

Sam wybierz zakres i cele szkolenia. Zajęcia indywidualne to gwarancja skuteczności nauki.